Inzerce

La Degustation Online vám doporučí jak se připravit na bezpečnost webových projektů

„Pokud podnikáte online a řešíte zabezpečení vašeho online projektu, mohu vám doporučit první letošní La Degustation Online na téma Jak formulovat nároky na bezpečnost vývoje a provozu webové aplikace. Akci jsme postavili tak, aby byla zajímavá jak pro digitální agentury a webdevelopery, tak pro samotné provozovatele webových aplikací a eshopů, a to od malých start-upů až po korporátní projekty“, uvádí koncept aktuální La Deustation Online moderátor akce a manažer pořádající Asociace.BIZ – Asociace dodavatelů internetových řešení, Leoš Špachta. Očekávejte spojení krátkých dvaceti minutových prezentací a následného networkingu, v kterém určitě můžete najít nové obchodní partnery nebo dodavatele. Akce se koná již v úterý 21.2. od 18 hodin v novém coworkingovém centru WorLounge, ve Foru Karlín v Praze.

Inzerce

Vystoupí celkem pět specialistů a manažerů. Úvodní „hvězdou“ večera, specialistou na kybernetickou bezpečnost je Martin Leskovjan, Country Manager slovenské agentury CITADELO pro ČR. Bude prezentovat pohled bezpečnostního konzultanta, hackera na Vaší straně. Jak sám Martin uvádí, tématem jeho prezentace bude: „Definovat přehled oblastí, které mají významný dopad na konečnou bezpečnost a hlavně její nákladnost. Často se totiž v praxi setkávám s tím, že je bezpečnost aplikací a systémů řešena až jako přidaná vrstva a nikoliv jako jeden z funkčních předpokladů. To se pak odráží i na plánování prací a nižší prioritě, která bývá zabezpečení přikládána. Důkladným naplánováním dílčích složek bezpečnosti už při zadávání vývoje software lze mnoho problémů eliminovat a vyhnout se některým nepříjemným překvapením v době, kdy by měla být veškerá energie soustředěna na release nové služby a péči o zákazníka“.

Radek Šafránek, Chief Information/Security Officer z přední české webdeveloperské agentury FG Forrest, přinese pohled realizační agentury: praktické tipy z oblasti bezpečnosti vhodné pro jakoukoliv firmu využívají ke své činnosti IT zařízení. Bude se zabývat zabezpečením webových aplikací v jednotlivých fázích: při vývoji, po nasazení a v provozu. Přiblíží konkrétní způsoby, postupy a nástroje pro zvýšení bezpečnosti webových aplikací.

Damir Špolajrič, zakladatel a CEO společnosti VSHostig, která dnes spolu s téměř 70 odborníky z oboru tvoří největšího Managed Service Providera ve střední Evropě starajícího se o více než 6 000 systémů, představí, jak se vyrovnat s reálnými hrozbami z pozice provozovatele datacentra. Damir ke své prezentaci předesílá: „Pro většinu internetových podnikatelů tvoří jejich internetový projekt, eshop nebo portál hlavní zdroj příjmů. Mel by být proto patřičně chráněn. Podíváme se na nejčastější typy ddos útoků a na to, jak je řešit. Na časté koncepční vady vývoje, které se mohou v běžném produčním provozu prodražit, aneb, co vám programátoři neřekli. Nevynecháme ani přehled dalších kuriózních, leč reálných hrozeb např. zaplavené datové centrum“.

Václav Mach, ředitel pro vnější vztahy v regionu střední a východní Evropy ve společnosti Microsoft, pak přinese pohled legislativce na kybernetické hrozby v prostředí cloudu. Večer zakončí Ivan Špirakus, zakladatel a CEO společnosti INSIA. Poukáže na důležitost předcházení následkům kybernetického útoku. Současně nová legislativa, jako např. GDPR přináší firmám nové povinnosti a hrozby vysokých pokut za jejich porušení. Je dobré být připraven.

Na závěr bude prostor na degustaci vín a společný networking v kterém si můžete vyměnit zkušenosti jak s online podnikateli a provozovateli svých projektů, tak s dodavateli internetových řešení, manažery a specialisty internetových agentur. Více informací a samotnou registraci najdete na webu https://www.ladegustationonline.cz/

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

leos-spachta-iea-web

Leoš Špachta: Proč by (nejen) agentury měla zajímat soutěž Internet Effectiveness Awards 2019?

petr-skondrojanis-studenti-web

Petr Skondrojanis (COCUMA.cz): Speciál o (sebe)rozvoji mladých lidí a jejich nástupu do firem

sarka-strossova-web

Šárka Štrossová: Zákulisí WebExpo 2018, budoucnost konferencí, byznys s eventy

Právě vyšlo

michal-koubek-jaroslav-baier-web

Finanční potíže firmy: Jak je řešit? | Michal Koubek a Jaroslav Baier

michal-hudecek-web

Marketing a prodej aplikace, výhry v soutěžích | Michal Hudeček (Včelka.cz)

petr-macek-web

Automatizace procesů pro firmy i živnostníky + ukázky | Petr Macek (Caflou.cz)

Nejoblíbenější

frantisek-suchan-web

Bez frází: Rozjezd úspěšného projektu, tvorba a monetizace obsahu | František Suchan

jaromir-ranek-web

B2B v e-commerce podle Alza.cz | Jaromír Řánek

vit-endler-2-web

E-commerce trendy v roce 2021 | Vít Endler (finGOOD.cz)

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

TOP obsah

jan-moudrik-web

Jan Moudřík: Jak Alza.cz expanduje do zahraničí?

michal-koubek-web

Jak spočítat náklady na vytvoření managementu firmy? | Michal Koubek

andrej-kiska-web

Jak získat investora a vybudovat úspěšný startup? | Andrej Kiska (Credo Ventures)

michal-koubek-jaroslav-baier-web

Finanční potíže firmy: Jak je řešit? | Michal Koubek a Jaroslav Baier