Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

La Degustation Online vám doporučí jak se připravit na bezpečnost webových projektů

„Pokud podnikáte online a řešíte zabezpečení vašeho online projektu, mohu vám doporučit první letošní La Degustation Online na téma Jak formulovat nároky na bezpečnost vývoje a provozu webové aplikace. Akci jsme postavili tak, aby byla zajímavá jak pro digitální agentury a webdevelopery, tak pro samotné provozovatele webových aplikací a eshopů, a to od malých start-upů až po korporátní projekty“, uvádí koncept aktuální La Deustation Online moderátor akce a manažer pořádající Asociace.BIZ – Asociace dodavatelů internetových řešení, Leoš Špachta. Očekávejte spojení krátkých dvaceti minutových prezentací a následného networkingu, v kterém určitě můžete najít nové obchodní partnery nebo dodavatele. Akce se koná již v úterý 21.2. od 18 hodin v novém coworkingovém centru WorLounge, ve Foru Karlín v Praze.

Vystoupí celkem pět specialistů a manažerů. Úvodní „hvězdou“ večera, specialistou na kybernetickou bezpečnost je Martin Leskovjan, Country Manager slovenské agentury CITADELO pro ČR. Bude prezentovat pohled bezpečnostního konzultanta, hackera na Vaší straně. Jak sám Martin uvádí, tématem jeho prezentace bude: „Definovat přehled oblastí, které mají významný dopad na konečnou bezpečnost a hlavně její nákladnost. Často se totiž v praxi setkávám s tím, že je bezpečnost aplikací a systémů řešena až jako přidaná vrstva a nikoliv jako jeden z funkčních předpokladů. To se pak odráží i na plánování prací a nižší prioritě, která bývá zabezpečení přikládána. Důkladným naplánováním dílčích složek bezpečnosti už při zadávání vývoje software lze mnoho problémů eliminovat a vyhnout se některým nepříjemným překvapením v době, kdy by měla být veškerá energie soustředěna na release nové služby a péči o zákazníka“.

Radek Šafránek, Chief Information/Security Officer z přední české webdeveloperské agentury FG Forrest, přinese pohled realizační agentury: praktické tipy z oblasti bezpečnosti vhodné pro jakoukoliv firmu využívají ke své činnosti IT zařízení. Bude se zabývat zabezpečením webových aplikací v jednotlivých fázích: při vývoji, po nasazení a v provozu. Přiblíží konkrétní způsoby, postupy a nástroje pro zvýšení bezpečnosti webových aplikací.

Damir Špolajrič, zakladatel a CEO společnosti VSHostig, která dnes spolu s téměř 70 odborníky z oboru tvoří největšího Managed Service Providera ve střední Evropě starajícího se o více než 6 000 systémů, představí, jak se vyrovnat s reálnými hrozbami z pozice provozovatele datacentra. Damir ke své prezentaci předesílá: „Pro většinu internetových podnikatelů tvoří jejich internetový projekt, eshop nebo portál hlavní zdroj příjmů. Mel by být proto patřičně chráněn. Podíváme se na nejčastější typy ddos útoků a na to, jak je řešit. Na časté koncepční vady vývoje, které se mohou v běžném produčním provozu prodražit, aneb, co vám programátoři neřekli. Nevynecháme ani přehled dalších kuriózních, leč reálných hrozeb např. zaplavené datové centrum“.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Václav Mach, ředitel pro vnější vztahy v regionu střední a východní Evropy ve společnosti Microsoft, pak přinese pohled legislativce na kybernetické hrozby v prostředí cloudu. Večer zakončí Ivan Špirakus, zakladatel a CEO společnosti INSIA. Poukáže na důležitost předcházení následkům kybernetického útoku. Současně nová legislativa, jako např. GDPR přináší firmám nové povinnosti a hrozby vysokých pokut za jejich porušení. Je dobré být připraven.

Na závěr bude prostor na degustaci vín a společný networking v kterém si můžete vyměnit zkušenosti jak s online podnikateli a provozovateli svých projektů, tak s dodavateli internetových řešení, manažery a specialisty internetových agentur. Více informací a samotnou registraci najdete na webu https://www.ladegustationonline.cz/

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

patrik-fenus-web

Co brání mladým podnikatelům inovovat? | Patrik Feňuš (Social Impact Award)

katerina-kotkova-web

NEJ Inovátor 5G: Inspirativní firmy s dopadem na 5G sítě | Kateřina Kotková (MMP)

leos-spachta-iea-web

Leoš Špachta: Proč by (nejen) agentury měla zajímat soutěž Internet Effectiveness Awards 2019?

Právě vyšlo

adamcak-endler-web

Jak předat firmu novému CEO? Příklad 2 firem | Pavol Adamčák a Vít Endler

ondrej-vodehnal-web

Jak zlepšit výkon PPC kampaní? | Ondřej Vodehnal (Filipesmedia)

Premium
tomas-matejcek-web

Systém odměňování zaměstnanců: Jak funguje v Megapixelu? | Tomáš Matějček

Nejoblíbenější

Premium
rozhon-bernatek-web

Oba prodali firmu. Oba úplně jinak. Příběhy Vivantisu a Ovečkárny | Martin Rozhoň a Martin Bernátek

Premium
jan-hanus-web

Řídil firmy jako Mall či Kostelecké uzeniny. Co se naučil o zvládání krizí a transformací? | Jan Hanuš

Premium
bednar-dlouhy-web

2 miliardáři, 2 přístupy k řízení firmy. V čem se liší Shipmonk a Kiwi.com? | Jan Bednář a Oliver Dlouhý

Komentáře

Přidej vlastní komentář

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

TOP header

Premium
vladimir-slavik-web

Strategie pro e-shop, který chce růst | Vladimír Slavík

jitka-dvorakova

Jitka Dvořáková živě na E-shop Klubu. Co prozradila o řízení CZC.cz?

Premium
vit-horky-web

Jak prodat firmu? Příběh Brand Embassy | Vít Horký

Premium
petr-kasa-web

Petr Kasa: Jak budujeme hodnotu Pilulka.cz?

Inzerce