Inspirace pro vaše podnikání a marketing

Radim Hasalík: 10 sekund rozhodne – internetový marketing

zpět na seznam ebooků
Autor ebooku:Radim Hasalík
Odkaz na ebook:http://www.parminut.cz/ebook-10-sekund-rozhodne.html
Dostupnost:zdarma po vložení emailu, po kapitolách
Poznámky:při zaplacení 20 Kč / kapitola celá kniha v PDF

Informace o knize a recenze:

Kniha Radima Hasalíka pomůže všem, kdo chtějí nabízet služby či prodávat zboží. Kniha je ovšem zvláštní v jedné podstatné věci – obsah tvoří sami čtenáři. Je řízen podle jejich přání a obsahuje mimo jiné rady, jak vytvořit přehledné a důvěryhodné stránky, jak využívat internetový marketing a získávat nové zákazníky.

Kniha je zdarma a je zasílána po kapitolách. Pokud o ni máte zájem, přihlaste svůj email a začnou vám chodit kapitoly v PDF. Bude-li se vám kniha líbit, můžete ji podpořit částkou 20 Kč za kapitolu, přičemž pokud podpoříte všechny kapitoly, dostanete celou knihu v PDF.

O autorovi:

Radim Hasalík je zkušený podnikatel, který pracoval například pro Seznam.cz, ESET, Bontonland.cz a mnoho dalších známých značek. Má více než desetileté zkušenosti v online marketingu a vlastní několik internetových projektů, které byly zmíněny například na serverech Lupa.cz, Podnikatel.cz či v knihách Velký průvodce SEO a další.

Recenze našich čtenářů a komentáře:

Kniha 10 sekund rozhodne – internetový marketing má celkem čtenářských recenzí a komentářů. Přidejte tu svou.Skrýt reklamu