Inspirace pro vaše podnikání a marketing
🔴 Aktuálně: Připravujeme pro vás praktické informace, jak ve vašem podnikání zvládnout aktuální situaci. Speciální rozhovory najdete v této rubrice.

Diana Zadáková (eVisions.cz): Jak získat stáž v marketingu a vytěžit z ní maximum?

Nenech si ujít další videa:

Jejich smyslem je předat ti inspiraci a know-how od zkušených lidí a podpořit tě tak v podnikání či kariéře. Využij toho a dej lajk:

VideoZačátky

Diana Zadáková je v marketingu teprve nováček. Po tříměsíční stáži nastoupila na částečný úvazek do marketingové agentury eVisions.cz. V polovině července na svém blogu napsala článek o tom, jak podobnou stáž získat a jak si z ní odnést co nejvíce. A přesně o tom je tento rozhovor.

Jeho cílem je inspirovat mladé lidi, kteří přemýšlí o své budoucnosti v marketingu a hledají svůj odrazový můstek. Diana jim předá svoje zkušenosti a tipy, jak vybírat agenturu pro stáž, jak projít přijímacím kolečkem a jak využít stáž pro svůj profesní i osobní růst.

Na své si přijde ale i druhá strana – firmy, které díky rozhovoru s Dianou mohou zjistit, jak také mladí při výběru nové práce přemýšlí a jak lze stážistům zpříjemnit pracovní prostředí.

Co se v rozhovoru dozvíte?

 • Jak získat stáž v oblasti online marketingu?
 • Podle čeho si vybírat agenturu, do které nastoupíte?
 • Jak se připravit na přijímací pohovor a jak z něj odejít jako vítěz?
 • Jak si ze stáže odnést maximum a na co se v jejím průběhu zaměřit?
 • Co rozhoduje o úspěchu uchazečů o stáž?
 • Jak najít svou konkurenční výhodu nad ostatními uchazeči o stáž?
 • Jak by podle Diany měly firmy pracovat se stážisty?

Další videa pro úspěšný začátek:

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: Jiří Rostecký

Jirkovi je 27 let. Hned po střední škole založil svoji první firmu, kterou o několik let později prodal. Dnes se naplno věnuje MladýPodnikatel.cz, který založil ještě při studiích. Provozuje stejnojmenný podcast, který byl v roce 2019 YouRadiem vyhlášen nejlepším podcastem o podnikání. V tomtéž roce ho časopis Forbes zařadil do žebříčku 30pod30. Píše blog o podnikání na internetu.

Komentáře čtenářů: 1

 1. Filip Bartoš

  -

  Hodně dobrá práce a klobouk dolů pro eVisions

  Reply

Přidejte vlastní komentářSkrýt reklamu