Doporučujeme

Rozhovory o řízení firem prakticky a do hloubky

Získejte praktické tipy pro řízení vaší firmy
Podrobné rozhovory se zkušenými podnikateli
Vytvořte úspěšnou strategii pro váš byznys
Zjistit více

Inzerce

Inzerce

E-shop Klub MladýPodnikatel.cz

Další setkání: 25. května 2023 v Praze

Víte, co odlišuje e-shopy, které budou do budoucna velmi úspěšné, od těch ostatních?

Tipnete si, co ve skutečnosti nejvíce zvyšuje hodnotu českých e-shopů?

A chcete do budoucna vaši firmu prodat, získat investora nebo si z ní vyplácet pořádné dividendy?

Nikdo nám v těchto tématech neřekne víc než INVESTOŘI. Ti, co leží ve stovkách e-shopů, analyzují jejich data, řeší strategie, finance, procesy, kulturu, lidi, marketing, prostě celý byznys.

29. 6. 2023 naživo zažijeme hlavní představitele dvou TOP českých investičních skupin, které se zaměřují na e-shopy. eRockets a Enterstore investovali třeba do Ovečkárny, Grizlyho, Astratexu a dalších.

O tom, co v české e-commerce vidí, do jakých firem se vyplatí investorům vstupovat a co máte udělat, pokud chcete jednou firmu úspěšně prodat, nám přijdou detailně vyprávět Ondřej Klega a Karol Guláš.

Upřímně… Pokud to v e-commerce myslíte vážně, doporučuji přijít. Za zavřenými dveřmi budeme do hloubky rozebírat, proč se které firmy prodaly, proč to jiným nevyšlo, co musely změnit a co je ve skutečnosti za příběhy e-shopařů, o kterých pak čteme v novinách.

Plus máte možnost osobně navázat kontakt s lidmi, kteří vás možná jednou koupí.

Proč na akci přijít?

 • Akce je určena pouze pro e-shopy, a proto na místě potkáte velmi kvalitní komunitu složenou z lidí, kteří budují podobné firmy a řeší i obdobné výzvy a příležitosti.
 • Diskuze se nebude nahrávat, a proto budeme moci jít v tématech hodně do hloubky, otevřít i velmi citlivá témata a bavit se skutečně upřímně a prakticky.
 • Hosté budou připraveni na otázky z publika a Jirka bude otevírat témata, která jsou důležitá pro řízení firmy. Zpravidla na akcích diskutujeme o tématech, o kterých se na jiných konferencích běžně nemluví.
 • Všichni účastníci se do diskuze mohou zapojit a otevřít na místě témata, která aktuálně ve své firmě řeší a získat tak zkušenosti hostů na míru.
 • Klademe maximální důraz na to, aby akce byla pro účastníky co nejpřínosnější. V případě nespokojenost vracíme 100 % ceny vstupenky.

Registrace:

Termín: 29. června 2023
Začátek: 13:00 (vstup umožněn po 12:30)
Konec: po 18. hodině
Místo: Hotel Golf, Plzeňská 103/215, 150 00 Praha 5-Motol

Registrace zde | Akce je určena pouze pro majitele a šéfy e-shopů. Registrace podléhá schválení.

Takhle to vypadá naživo:

eshop-klub

 

ek1

 

eshop-klub-mladypodnikatel-6

 

eshop-klub-jiri-rostecky

 

mladypodnikatel-cz-eshopklub-6-00003

 

eshop-klub-3

 

eshop-klub-00003

 

eshop-klub-00004

 

eshop-klub-00005

 

eshop-klub-00009

 

Jak to hodnotí účastníci?

E-shop Klub je za mě TOP akce v Česku pro e-shopaře! Nabízí vždy super obsah. Líbí se mi, že je vždy dané nějaké konkrétní téma, ve kterém se jde do hloubky. Současně můžu otevřít i to, co zrovna řešíme v naší firmě, a hosté i komunita mi poradí. Vždy tam potkám ochotné a schopné lidi, co budují podobné firmy jako my a rádi sdílí své zkušenosti. Dává mi to možnost řešit různé problémy při růstu naší firmy a dělat věci lépe, chytřeji a promyšleněji. E-shop Klub doporučuji všem majitelům malých a středních e-shopů, co chtějí růst a být v černých číslech.

jan-moravcik

Jan Moravčík

spolumajitel GentlemanStore.cz

E-shop Klub pro mě představuje prostředí, ve kterém se důležitá témata o řízení firmy v e-commerce rozebírají do hloubky a narovinu. Hlavní hosté jsou vybíráni tak, aby zastupovali různé oblasti byznysu a jsou mezi nimi jak majitelé firem, tak investoři, manažeři, marketéři a další. Společně se můžeme velmi kvalitně bavit o tom, jak budujeme a řídíme naše firmy a čím si procházíme. Doporučuji všem lidem, co budují a řídí e-shopy nebo se jinak zajímají o e-commerce.

petr-miklik

Petr Miklík

CMO Grizly.cz

Bez ohledu na téma, vždy si z E-shop Klubu odnesu minimálně jeden nápad, který mohu v naší firmě zrealizovat. Často jsou to maličkosti, ale po více než 15 letech v byznysu vím, že je to především o nich. Navíc mohu vždy položit jakoukoliv otázku, co zrovna ve firmě řešíme, lidem, kteří jsou o kus před námi. Je to skvěle strávený čas mezi podnikateli, co řeší podobné problémy jako já, případně už je mají za sebou. Spoustu členů E-shop Klubu už beru jako kamarády, se kterými si navzájem sdílíme zkušenosti, informace a tipy pro řízení našich firem. Doporučuji se přidat všem majitelům firem, CEOs a komukoliv, kdo se chce v podnikání rozvíjet a zbytečně neopakovat chyby ostatních.

jan-hajek

Jan Hájek

zakladatel Zážitky.cz

Na E-shop Klub chodím už několik let, a to velmi pravidelně. Nevynechám skoro žádnou akci. Vždy jsou velmi přínosné, zajímavé a zábavné. Čerpám z nich nové nápady pro řízení naší firmy a cenné kontakty, které bych jinde nezískal. Je tam také super komunita dalších e-shopařů, se kterými si vyměňujeme zkušenosti a informace. Doporučuji všem, co podnikají v e-commerce, chtějí se rozvíjet, posouvat a čerpat i ze zkušeností ostatních.

adam-durcak

Adam Durčák

zakladatel & CEO Růžový slon

E-shop Klub doporučuji každému, kdo má e-shop a chce svou firmu vést efektivně a chytře. Na akcích se vždy rozebírají témata, která jsou důležitá, pokud chcete vybudovat dlouhodobě úspěšnou a stabilní firmu. Je tam také skvělá komunita lidí, co podnikají a musí zdolávat podobné výzvy. Vždy je to obohacující a zajímavé. Doporučuji!

marketa-jinochova

Markéta Jinochová

majitelka MANKAI Paper

Vďaka E-shop Klubu posúvam moje podnikanie na vyššiu úroveň. Dozvedám sa na ňom zaujímavé informácie, s ktorými potom pracujem vo firme a ktoré mi pomáhajú vyhnúť sa zbytočným chybám a riadiť firmu lepšie a efektívnejšie. E-shop klub tvoria skvelí a veľmi otvorení ľudia. Odporúčam všetkým podnikateľom z e-commerce.

gabriel-simco

Gabriel Šimčo

CEO AG e-commerce s.r.o.

Díky E-shop Klubu mám přehled o e-commerce. Motivuje mě držet krok s ostatními a dohánět to, v čem jsou jiné e-shopy lepší. Díky zkušenostem členů E-shop Klubu mě často napadá něco, co musím ihned zrealizovat. Dává mi nejen inspiraci pro vedení firmy, finanční řízení, logistiku a marketing, ale i spoustu cenných kontaktů. Doporučuji jej všem e-shopařům, co to myslí se svou firmou vážně.

pavel-ronovsky

Pavel Ronovský

CEO e-shopu fanda-NHL.cz

E-shop Klub je naprosto skvělý. Pomohl mi například propojit se s Alzou, které dnes dodáváme naše trenažéry. To nám výrazně zvedlo prodeje. Momentálně dokonce Alze ani nestíháme dodávat. Načerpala jsem také spoustu cenných informací o managementu a celkovém rozvoji mé firmy. E-shop Klub doporučuji všem, co podnikají na internetu.

daniela-nachazelova

Daniela Nacházelová

CEO e-shopu Concept2

 

Na co se můžete těšit?

 1. Diskuze za zavřenými dveřmi. Akce se nenahrává, takže půjdeme hodně do hloubky.
 2. Rozhovor s oběma hosty, do kterého se můžete aktivně zapojit. Ptát se můžete na cokoliv.
 3. Možnost položit jakoukoliv otázku či otevřít libovolné téma, které nyní v podnikání řešíte.
 4. Velmi kvalitní komunitu zakladatelů a majitelů e-shopů. Kapacita akce je cca 60 lidí, takže je velmi omezená.
 5. Příležitost potkat podnikatele, co budují firmy jako vy, a tudíž se potýkají i s podobnými výzvami.
 6. Možnost vyměnit si s nimi kontakty, tipy, zkušenosti a rady do byznysu.
 7. Občerstvení, příjemnou atmosféru a možnost pokračovat v hotelové restauraci.

Registrovat

Akce je určena pouze pro majitele a šéfy e-shopů. Registrace podléhá schválení.

TOP header

Premium
pavel-voparil-web

Zvládání krize v e-commerce. Co pomohlo Bonami? | Pavel Vopařil

Premium
vladimir-slavik-web

Strategie pro e-shop, který chce růst | Vladimír Slavík

Premium
martin-hausenblas-web

Martin Hausenblas: Jak předat firmu nástupci a posunout se do role majitele?

Premium
vydrzel-budnik-web

Microsoft, PPF, O2. Duel dvou TOP manažerů o řízení firmy | Michal Vydržel a Tomáš Budník

Inzerce