Doporučujeme

Jak se řídí české firmy? Nahlédněte pod ruce jejich šéfům

Praktické tipy pro řízení firmy na českém trhu
Zkušenosti předních podnikatelů a manažerů
Reálné know-how pro budování vaší firmy
Zjistit více

E-shop tour: Nabitá akce pro e-shopaře

Inzerce

Inzerce

Praktické tipy a inspirace, komplexně pojaté témata přednášek a organizovaný networking. To vše ve znamení strategického růstu e-shopů jako hlavní téma nové akce E-shop tour organizované komunitou GUG.CZ a agenturou In creative, která v září a říjnu navštíví postupně Brno, Zlín a Ostravu. E-shopaři mají vstup zdarma, přijďte se inspirovat.

Zdroj obrázku: E-shop Tour

Zjistěte, kudy se ubírají trendy v e-commerce

Svět e-commerce se neustále vyvíjí a držet krok s nekončícím tempem změn je důležitější než jindy. V rámci vzdělávání marketingové komunity proto pořádají organizátoři inspirativní road show pro e-shopaře, kteří mají vstup zcela zdarma.

Proběhne například přednáška o tom, jak se v roce 2023 odlišit a adaptovat. Od Iva Mrena, CMO Shoptetu, se bude se zabývat faktorem úspěchu v e-commerce pro následující roky a nabídne tak vhled do marketingu přímo z týmu Shoptetu. O tom, jak využít data pro detailní sondu vašeho byznysu a odhalení klíčového trendu, jenž vaší značce otevře cestu k předstihu protivníků, pak promluví marketingový stratég David Pokorný.

Ondřej Ratajský, marketingový team leader v SmartEmailingu, se ponoří do tajemství sledování dlouhodobé hodnoty zákazníků a vysvětlí proč je to klíčové a jak to správně dělat. Teoreticky i prakticky ukáže, jak zákazníky přimět k více než jednorázovému nákupu a neutopit při tom celý svůj marketingový budget.

Doporučujeme

Premium rozhovory exkluzivně pro předplatitele

Praktické know-how pro řízení vašeho byznysu. Rady a tipy TOP podnikatelů a manažerů. Podrobné videorozhovory a podcasty.

Zjistit více

Jak na strategii pro výkonností marketing v roce 2023 a na odhalení nevyužitých příležitostí v kampaních vám poradí PPC specialisté, jako jsou Martina Machalová a Vít Mačuda. Na co nezapomenout při nasazování GA4 a v čem jsou získaná data užitečná ukáže webový analytikZbyněk Hyrák, který při přednášce návštěvníky provede přímo rozhraním nástroje.

Jak navýšit prodeje zeefektivněním komunikace se zákazníky za pomoci chatbotů a AI, a to včetně aktivní personalizace zpráv, prozradí expert Milan Doubek. Organizovaný networking a diskuzi na akci nepovede ani chatbot, ani AI, ale expertka Monika Kvapilová.

Čtvrtky plné inspirace

Během své cesty navštíví E-shop tour celkem 3 města. V každém městě se seznam řečníků trochu promíchá, témata však zůstanou stejná. Kdy a kde akci zastihnete?

🗓 Čtvrtek 14. září 2023

📍 Impact Hub, Cyrilská 7, Brno

🗓 Čtvrtek 5. října 2023

📍 Impact Hub, tř. Tomáše Bati 829, Zlín

🗓 Čtvrtek 12. října 2023

📍 Impact Hub, Sokolská tř. 1263/24, Ostrava

E-shop tour se koná v příjemných prostorách místních Impact Hubů, kde budete mít vše potřebné pro efektivní nasátí inspirace a networking. Zaregistrujte se a zjistěte, jakou cestou můžete svůj e-shop posunout na další úroveň.

Další podzimní marketingový program

Touto e-shopovou road-show to u organizátorů nekončí. Kalendář akcí doplní GUG.CZ, celodenní konferencí pro malé a střední e-shopy E-commerce day, která proběhne 23. 9. 2023 opět v brněnském Impact Hubu. Baví vás být součástí rozvoje marketingové komunity? Tak si zajistěte na akci své místo – navštivte E-commerce day, který je pro provozovatele e-shopů také zdarma.

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.

inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!

Nenechte si ujít

petr-macek-web

Díky čemu roste aplikace Caflou? | Petr Macek

jindra-dohnal-web

Bez strategického myšlení nemáte v byznysu šanci | Jindra Dohnal (Creatixo)

gabriela-mrkvicova-web

Jak z networkingu dostat maximum pro váš byznys? | Gabriela Mrkvicová (Smart Network)

marek-odehnal-web

Pro rodiče: Jak přemýšlet nad finanční budoucností vašich děti? | Marek Odehnal

michal-lichner-web

Expanze do zahraničí: Jak vybrat správný trh? | Michal Lichner (Dexfinity)

jiri-lexa-web

Jak připravit e-shop na Vánoce. Ano, už teď | Jiří Lexa (Lemonero)

jiri-jemelka-web

Jak připravit firmu na prodej? | Jiří Jemelka

marian-kamenistak-web

Jak udělat z vývojáře manažera? | Marián Kamenišťák

Komentáře

Vybraná témata

TOP header

Premium
tomas-budnik-web

Udělejte z nuly jedničku. Bývalý ředitel O2 Tomáš Budník o řízení firem

Premium
john-vanhara-web

John Vanhara: Růst firmy, zaměření na zisk, výběr a řízení lidí

jakub-oska-web

Jirka Rostecký o rozjezdu podnikání: Pokud opravdu chcete, cestu si najdete | Jakub Oška (BYMFIT.cz)

Premium
alex-mlatilik-web

Zľavomatu hrozilo zavření a musel se vybudovat skoro od nuly | Aleš Mlátilík

Inzerce