Inspirace pro vaše podnikání a marketing

Affiliate Features je aplikace, která změní affiliate marketing

Sponzorováno

Affiliate Features je platforma pro správu vlastního affiliate programu. Po registraci se stáváte součástí systému, máte možnost propagovat dostupné affiliate programy, ale také můžete spustit vlastní provizní program.

Aplikace se postupně stane ucelenou platformou, kde se budou uživatelé vzdělávat, hodnotit kampaně a sledovat své zisky.

Inzerenti mohou podstatně navýšit své zisky

Inzerenti budou organicky získávat nové affiláky, snadněji komunikovat se svými partnery a lépe vést propagaci svých produktů či služeb. Poslat email svým partnerům je otázka pár kliknutí v administraci, svou jednoduchostí a zároveň propracovaností aplikace usnadňuje práci affiliate manažerům.

Affiláci potřebují komunikovat s manažerem, aby mohli lépe přizpůsobovat propagaci. Inzerenti si potřebují uvědomit, že nepotřebují pouze software, který bude měřit a vyhodnocovat konverze a prokliky, ale poskytne jim další nástroje, například pro komunikaci.

Partneři mohou lépe vyhodnocovat své projekty

Partneři zejména ocení odkazování na propagované produkty bez affiliate koncovek, což přináší řadu výhod. Nejen, že může pomoci v SEO, ale také návštěvník nebude moci odhalit, že se jedná o placenou propagaci.

Aplikace spočítá výdělečnost jednotlivých webových stránek, což pomůže partnerům odhalit nejziskovější projekty, díky tomu budou vědět, kterému projektu by měli věnovat největší pozornost.

Spolupráce vždy musí být výhodná pro obě strany

Nikdy nebude možné dlouhodobě profitovat v affiliate marketingu, pokud spolupráce mezi affiláky a inzerenty nebude vzájemně výhodná.

Partneři dlouhodobě posilují značku inzerenta, proto je potřeba partnery náležitě odměnit. Ať už zvýšením provize či jednorázovou odměnou.

Do budoucna si partneři budou vybírat spravedlivější programy, se kterými budou moci spolupracovat dlouhodobě za férových podmínek. Affiliate Features bude zviditelňovat kampaně na základě uděleného hodnocení.

Okomentovat článek

Sdílejte článek přátelům:

Autor: inzerce

Publikujeme každý den, což nás něco stojí. Označený reklamní článek zde můžete mít i vy!Skrýt reklamu